Sekretariát: 00 421 32 777 15 11
Otváracie hodiny Po - Pia: 07:30 - 15:00 Sobota: Zatvorené Nedeľa: Zatvorené
Adresa Považany 460 916 26 Považany

Vítame vás v HP spol. s r.o.!

Sme rodinná firma s pôsobiskom v obci Považany, ktorá sa už od roku 1992 orientuje na vstrekovanie a lisovanie plastových výrobkov. Za tento čas sme mali veľa možností inovovať, rozrastať sa a priviesť nových ľudí do našej firemnej rodiny. Pýšime sa kvalitnými produktami, excelentnou zákazníckou podporou a cenovou dostupnosťou.

Od našich počiatkov už prešiel nejeden rok a znie to ako večnosť keď počúvame prvé príhody vedenia, vtedy malých podnikateľov, ktorí vybudovali firmu z garáže. Dnes sme už dlhoročná spoľahlivá voľba pre našich zákazníkov, no naše skromné začiatky nás stále držia pri zemi.

Výroba a niečo o nej

Know-how získaný praxou je v kvalite výrobku vidieť.

Hlavnú časť výroby tvorí výroba plastových obalov – vedier a dóz s vekom v objeme od 0,1 do 12 litrov, ktoré slúžia na balenie potravín a technických produktov.
Ďalšiu časť výroby tvorí výroba rôznych technických dielov pre použite v automobilovom priemysle, chemickom priemysle, strojárstve, stavebníctve a poľnohospodárstve.

Našou snahou je poskytnúť zákazníkom komplexné služby od návrhu formy, výroby formy až po lisovanie dielov.

Pretože kladieme veľký dôraz na kvalitu výrobkov, zaviedli sme v roku 2005 systém riadenia kvality podľa normy ISO 9001:2000.

Čo robí naše produkty lepšie?

Inovatívne technológie

S dlhoročným pôsobením na trhu vieme, že technologický pokrok je nevyhnutný. Práve preto sú naše výrobky vytvárané najnovšími technológiami.

Ekologická udržateľnosť

Výrobky vyrábame s myšlienkou čo najväčšej ekologickej úspory. Aktívne sa zapájame a podporujeme vývoj technológií bio-degradovateľných plastov a našu výrobu poháňame solárnou energiou.

Kvalifikované vedenie

Náš manažment a vedúci pracovníci sú odborníci v odvetví už dlhé roky. Ich lojálne pracovné nasadenie vytvára efektívnu firemnú kultúru.

Expertíza v odvetví

28 ročné skúsenosti v našom odvetví sa odzrkadľujú na každom jednom výrobku. Kvalitné prevedenie našej práce prinášame našim klientom po celý čas.

Obchodní partneri

Máme stabilnú a etablovanú infraštruktúru dlhodobých klientov, ktorí v nás vkladajú svoju dôveru znova a znova. Pridajte sa k nim.

Uznaná a ocenená spoločnosť

Naša firma získala niekoľko ocenení ako aj uznanie za významného exportéra a zodpovedné podnikanie Ministerstvom hospodárstva SR.

28 rokov skúseností

V HP spol. s r.o. vieme ako na to. A vy viete, že sa na nás môžete spoľahnúť.

Sme hrdí na naše doterajšie úspechy, no práve vďaka dlhodobej dôvere našich zákazníkov a poctivému podnikaniu dokážeme stále naďalej napredovať. Každodenné nasadenie kolektívu HP spol. s r.o. a láska k našej práci nám umožňuje spĺňať požiadavky širokého spektra klientely. Príďte sa sami presvedčiť.

Poslanie spoločnosti
  1. Prinášať našim klientom najmä kvalitné, časovo a cenovo dostupné výrobky a tak naďalej šíriť našu reputáciu spoľahlivého dodávateľa
  2. Zapájať sa do vývoja ekologicky udržateľných plastových výrobkov, spracúvať plastový odpad a podporovať výskum bio-degradovateľných plastových výrokov
  3. Podporovať hospodárstvo regiónu a krajiny. Týmto krokom vieme, že prispievame aj na rozvoj našej domoviny a máme vyšší cieľ, ktorý dáva našej práci zmysel.
  4. Poskytovať stabilné a dobre ohodnotené pracovné pozície v príjemnej pracovnej atmosfére. Vieme, že náš kolektív ako celok je tak silný ako jeho najslabší článok a preto našim zamestnancom poskytujeme rôzne benefity a príležitosti.
Uznania a ocenenia

Produkty HP spol. s r.o. boli vyexportované do viac než 25 krajín sveta. Pridajte sa do zoznamu našich klientov aj vy.

Slovenčina
Táto webová stránka používa súbory cookie a požaduje vaše osobné údaje, aby vylepšila zážitok vášho prehliadania.